Моделювання динамічних режимів генератора постійного струму

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут енергетики та систем керування
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2003
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Інші
Група:
ЕКТ-41

Частина тексту файла

Міністерство освіти та науки України НУ”Львівська політехніка” Інститут енергетики та систем керування Кафедра ЕАП Лабораторна робота №1 Моделювання динамічних режимів генератора постійного струму Львів - 2003 Мета роботи: Навчитись складати математичні та цифрові моделі генератора постійного струму для досліджень різних динамічних режимів. ПРОГРАМА РОБОТИ Скласти математичні моделі генератора постійного струму згідно варіанту завдання для режиму неробочого ходу, активного та активно-індуктивного навантаження і форсування збудження. На основі отриманих в п. 1 математичних моделей скласти цифрові моделі (програми) з використанням методів: Ейлера (явний метод Адамса 1-го порядку); метод трапецій (неявний метод Адамса 2-го порядку). За допомогою отриманих цифрових моделей дослідити вказані нижче режими. Для режиму неробочого ходу генератора отримати залежності вихідної ЕРС eG(t) для стрибкоподібної зміни напруги збудження Ud згідно рис. 3.1 і заданих початкових умов eG0 (табл. 3.1) різними чисельними методами та різними кроками інтегрування, а також за аналітичним розв'язком.  Рис. 3.1. Графік зміни напруги збудження генератора Дослідити режими зміни навантаження опором Rн : отримати залежності струму якоря ia(t) і напруги генератора uG(t) з врахуванням індуктивності якірного кола La = LaG та без неї (La = 0) для зміни опору навантаження за графіком рис. 3.2. За результатами моделювання побудувати статичну характеристику генератора uG(ia). Дослідити процес зміни напруги генератора uG(t) для режиму форсованого збудження з коефіцієнтом форсування Kф і номінального навантаження Rн = Rном за умови шунтування додаткового опору Rдод в колі обмотки збудження генератора (ОЗГ) (рис. 3.3) з врахуванням індуктивності якірного кола La = LaG .
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини